Obiekt

                Zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszych domów położonych na półwyspie, bezpośrednio nad jeziorem Blanki w miejscowości Suryty. Dysponujemy komfortową bazą noclegową w postaci drewnianych domów pięknie usytuowanych na pagórkowatym terenie. Obiekt jest ogrodzony z linią brzegową jeziora. 

Na terenie obiektu znajduje się pomieszczenie biesiadne z grillem nad jeziorem, wyznaczone miejsca do grillowania na terenie zielonym, urządzone miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, 3 pomosty, plaża i wędzarnia. Każdy dom posiada własny parking na dwa samochody. W cenę wynajmu jest wliczone użytkowanie rowerów wodnych, kajaków oraz drzewo do kominka i na ognisko. Mogą Panstwo wynająć w trakcie pobytu łódkę wędkarską z silnikiem elektrycznym lub spalinowym. 

Nie stwarzamy trudności jeżeli chodzi o przywóz domowych pupili. Prosimy tylko właścicieli o należytą dbałość aby nie przeszkadzały innym gościom w wypoczynku. 

Okolica jest malownicza, piękne widoki, dzika przyroda, zwierzęta. Dużo grzybów w okolicznych lasach oraz rybne jezioro sandaczowo-szczupakowe. Są również inne gatunki, biała rybka. 

Zapraszamy do czynnego uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa. Zezwolenia wędkarskie do nabycia na terenie obiektu - ważne wraz z kartą wędkarską. Na jeziorze Blanki nie ma zakazu pływania sprzętem sportowym i wędkarskim z silnikami spalinowymi. Do dyspozycji oddajemy stanowisko do wodowania sprzętu pływającego. 

Na terenie obiektu do nabycia świeżo wędzone ryby słodkowodne jak i morskie. 

Zapraszamy na ścieżki rowerowe. W 2011r odnowiono nawierzchnię drogi gminnej pełniącą jednocześnie funkcję ścieżki rowerowej do Lidzbarka Warmińskiego. Obecnie można skorzystać z pętli ok. 30km jadąc drogą przez Kraszewo, Jarandowo do Lidzbarka Warmińskiego. Powrót przez Medyny, Kłębowo obok Jeziora Symsar, Blanki do Suryt. 

Na uwagę zasługują też leśne szlaki rowerowe. Jadąc leśnymi drogami w kierunku Dobrego Miasta za miejscowością Kochanówka możemy natknąć się na piękne leśne jeziora Gilgajny i Babka. Na brzegach można urządzić postój, skorzystać z urządzonej ścieżki edukacyjnej, pomostów i wiat biesiadnych oraz nawet rozpalić ognisko po zgłoszeniu telefonicznym w Nadleśnictwie Wichrowo. 

Do najbliższego miasta Lidzbarka Warmińskiego ok. 15km. W pobliżu szlak Zamków Gotyckich, Wilczy Szaniec Kwatera Hitlera, Sanktuarium w Świętej Lipce, Sanktuarium w Stoczku Klasztornym, Zamek Biskupów Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim i wiele innych atrakcji. 

Nasz obiekt może stanowić bazę wypadową dla zwiedzania Warmii oraz można się wybrać na wycieczkę do Kaliningradu ok. 90km. W celu uzyskania wizy turystycznej należy skontaktować się z: Biurem Podróży Scan Holiday ul. Dąbrowszczaków 19 Olsztyn tel. 89 535 18 00. 

Oferujemy idealne warunki dla wędkarzy, grzybiarzy oraz wszystkich, którzy chcą spędzić wspaniałe wakacje w komfortowych warunkach w otoczeniu pięknej dziewiczej przyrody. 

Na specjalne zamówienie klientów możemy zorganizować: ognisko z pieczeniem prosiaka, wycieczki bryczką w lecie a zimą kulig.